Battle Slimes

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32.5 MB
  • Version 1.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Dodreams
Arkadaşlarınız eşliğinde karşılıklı bir mücadele içerisine gireceğiniz Battle Slimes mobil oyununda sizde başarılı bir oyun oynayabilirsiniz.

Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Battle Slimes mobil oyununda aksiyon dolu bir oyun deneyimini sizleri bekliyor olacak. Oyunumuza arkadaşlarınızı davet edebilir ve karşılıklı mücadele içerisine girebilirsiniz. Arkadaşlarınıza karşı gireceğiniz bu eşsiz mücadelede tek bir amacınız olacak o da arkadaşlarınızı yenerek platformun kazanan kişisi olmak. 

Renkli oyun karakterlerinden bir tanesini seçerek oyuna dahil olun. Tek bir harita bulunuyor buna rağmen bir çok oyuncu da oyunda yer alıyor. Haritada başarılı bir yol izleyip kazanan taraf olmak için elinizi çabuk tutun. Battle Slimes mobil oyununda her an her yerden düşman ile karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınız sizi oyun dışı etmek için her şeyi yapabilirler. Sonuçta oyunun tek bir kazananı olacak o da siz olabilirsiniz. 

Başarının tek bir sırrı vardır. O sırrı da bir tek siz biliyor olmalınız. Arkadaşlarınız ile karşılıklı olacak ve kazanmak uğruna tüm yolları deneyeceksiniz. Labirentleri geçerek çıkış noktasına kadar ulaşmaya çalışın. Battle Slimes zorlu mücadelenin sonunda başarıya sizi götürecek renkli bir oyundur. 

Daha Fazla Göster
Battle Slimes indir
DİĞER SÜRÜMLER