Battle Slimes

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $1.99
  • Boyut 32.5 MB
  • Version 1.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Dodreams
Battle Slimes arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir mobil oyundur.

Aksiyon oyunları arasında yer alan Battle Slimes mobil oyununda arkadaşlarınız ile birlikte oyuna dahil olabilirsiniz. Oyunu IOS mobil cihazınıza ücret karşılığında indirebilirsiniz. Ödemiş olduğunuz ücretin hakkını verecek bir mobil oyun ile karşı karşıyasınız. Renkli oyun karakterleri ile eşsiz bir mobil oyun deneyimi yaşamak için oyunda kendinizi eğlendirin. 

Zorlu oyun platformları Battle Slimes mobil oyununda sizleri bekliyor olacak. Stratejik hareket ederseniz arkadaşlarınız sizi oyun dışı etmeden siz onları oyun dışı edebilirsiniz. Rakipleriniz sizi durdurmak için her an elinden geleni yapacaktır. Bunun önüne geçmeli ve oyunun kazanan kişisi siz olmalısınız. Aksi halde oyunu kaybeden kişi siz olabilirsiniz. 

Arkadaşlarınız ve ailenizle rekabet ederken hız ve kabarık balçık lekelerini kontrol edin. Renkli baloncuklarla rakiplerini ezmek veya vurmakla skoru değiştirmeye çalışın. Sadece kendinizi vurmaktan kaçının, düşmanlarınızı vurun ve platform üzerinde ilerlemek için çabalayın. Haritadan doğru noktaları seçerek ilerlemek için elinizden geleni yapın. İki farklı oyun modundan ve dört farklı savaş alanından birini seçin ve kazanan kişi olmak için elinizden geleni yapın. 

Daha Fazla Göster
Battle Slimes indir
DİĞER SÜRÜMLER